Be Proud of Your Smile

A better life starts with a beautiful smile.

Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği

Doktorlarımız, kozmetik diş hekimliğinin kişinin hayatını nasıl değiştirebileceğinin farkındalardır. Hastalarının daha kaliteli bir şekilde yaşamlarına devam etmeleri için ellerinden geleni yaparlar. Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği olarak sizi tanımak istiyoruz. Tedaviniz hakkında sizi bilgilendirip hizmetin en iyisini sunuyoruz. Doktorlarımız iyi eğitim almış, deneyimli sahibidirler.
En son teknolojiyi kullanan Dr. Sevil Kaderli ve ekibi etkili, hızlı ve rahat bir tedavi sunabiliyor. Kozmetik diş hekimliği alanındaki beceri ve sanatı, olağanüstü, uzun ömürlü sonuçlar sağlar. Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği olarak, diş beyazlatma, diş implantları ve diğer tedavi yöntemleri ile gülüşünüzü güzelleştirir. 

DR. SEVİL

KADERLİ

She was born in 1969 in the city of Shumen, Bulgaria. In 1999, she graduated from the Dental Department of the Higher Medical Institute of Plovdiv. She has received the equivalence certificate for the Faculty of Dentistry of Hacettepe University Faculty of Medicine. In 2009, she established the Private Atalya Oral and Dental Health Polyclinic. With years of training and experience, she has continued her successful career as a chief physician in the Private Atalya Oral and Dental Health Polyclinic.

DR. SEVİL

KADERLİ

1969 yılında Bulgaristan’ ın Şumnu şehrinde doğmuştur. 1999 Yılında Plovdiv Yüksek Tıp Enstitüsü Diş Hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Diş Hekimliği fakültesi denklik belgesini almıştır. 2009 yılında Özel Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur. Aldığı eğitimler ve yıllara dayanan tecrübesi ile başarılı kariyerine, Özel Atlaya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde başhekim olarak devam etmektedir.

Rahat Bir Ortamda Dinlenin

Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği’nde hekim seçerken dikkat etmeniz gerekenler

Experience

Deneyim, diş hekimin niteliklerinin önemli bir parçasıdır. Diş hekiminizin, kendi alanında tecrübesi ve başarılı prosedürü olmalıdır. Deneyim ne kadar çok olursa başarılı olma oranı o kadar yüksektir.

Dr. Sevil Kaderli yaklaşık 20 yıllık bir diş hekimliği  deneyimine sahiptir ve bir çok başarıya imza atmış ve başarılı prosedür sağlamıştır.

Personal Consultation

Tedaviniz için seçtiğiniz diş hekiminde kendinizi rahat ve güvende hissetmelisiniz. Kozmetik diş hekimliği tedavisinde kişisel düşüncelerinizi söyleyebileceğiniz, fikir alabileceğiniz, ihtiyaçlarınızı gözden geçirebileceğiniz ve tedavi sonrasında gülümsemenizde nasıl bir değişim olabileceğini konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Size mükemmel bir gülümseme verebilecek bir diş hekimi seçmeniz önemlidir. Atalya Ağız ve Diş Polikinliği’nde pek çok üst düzey diş hekimi ile birlikte

Scope of Service

Bazı diş hekimleri, popüler kaplamalar veya diş implantları prosedürleri gibi sadece birkaç hizmet sunmaktadır. Ancak gerçekten yetenekli bir diş hekimi, implant ve kaplamalardan diş beyazlatma ve tüm ağız restorasyonlarına kadar her türlü dental prosedürü başarılı ve ustaca yerine getirebilmelidir.

Sevil Kaderli  tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını sunar.

Kepez Branch

Yeni Mahalle 2452. Sokak No:41/1 Kepez / ANTALYA
(''Mobil İlköğretim Okulu'' Yolu üzeri)

Phone: +90 242 326 6640

GSM: +90 541 326 6641

E-mail: kepez@atalyadis.com

Dokuma Branch

Ulus Mh. Mehmet Akif Cd. No: 50/A Kepez / Antalya
(”Ofm Hastanesi” 200m ilerisi)

Phone: +90 242 334 0107

GSM: +90 545 526 6602

E-mail: dokuma@atalyadis.com